OMLOUVÁME SE ZA PŘEKLAD – CELÝ ČLÁNEK JE UVEDEN VE ZDROJI

ADVERTISEMENT: Tycoon69 Worldtour 2019, který vás zavede z Düsseldorfu přes Dubaj do Bangkoku a Budapešti do Bratislavy, bude zakončen mega akcí 1. června v Salzburg Arena v Rakousku. Zvláštností této události je, že Tycoon69 se nezdržuje inovací, ani když jsou vstupenky vydávány. Společnost garantuje každému zúčastněnému držiteli vstupenek další podíl na světovém prodeji do 3. listopadu 2019. Z 5 000 míst v aréně bylo po 2 dnech prodáno 1 200 vstupenek. Pokud chcete být obchodním partnerem, zákazníkem nebo zájemcem o akci, můžete se těšit na mnoho novinek.

V přítomnosti představenstva společnosti MCV-CAP nebude existovat pouze výhled na nadcházející měsíce, ale také nové produkty (powerwallet, franšízová koncepce, nákupní platforma, nové nástroje a software). A počáteční signál pro globální expanzi bude klesat. Akce bude doplněna příspěvky od známých přednášejících z oboru síťového marketingu a bankovního světa.

Tycoon 69 trhy “Bankovnictví budoucnosti”. Od loňského roku přitahuje pozornost zcela nová společnost fintech. MCV-CAP / BCB4U je nováčkem ve fintech sektoru, který přináší svěží vánek bankovnímu světu. Se speciálně vyvinutými bankovními nástroji a softwarovými nástroji blockchain jsou k dispozici nejen tradiční měny fiat, ale i všechny obvyklé kryptogramy. Kromě bankovních produktů bude nová banka poskytovat také služby v různých oblastech – plyn, elektřina, telefon, internet – přístupné za zvláštních podmínek. Tycoon69 je výhradním partnerem MCV-CAP / BCB4U v síťovém marketingu a dává mu velkou podporu .

ZDROJ: https://www.netcoo.com/direct-selling/die-tycoon69-worldtour-2019-ist-voll-im-gange-mega-event-in-salzburg/

 

Recommended Articles

CzechEnglishGermanKoreanRussian