Egon Putzi, zakladatel mikroprocesorové společnosti SEZ a bývalý prezident rakouských fotbalových klubů BSV Bad Bleiberg a SV Rakousko Salzburg, oznámil plány na zavedení nové krypto měny a vytvoření toho, co bude podle něj „ největší kryptografickou bankou na světě “.

Posledním projektem společnosti Putzi je společnost MCV-CAP , ICO, jejímž cílem je spojit „tradiční bankovní funkce s inovačními výhodami technologie Blockchain a obchodovatelných krypto-měn “. Mince MCV jsou navrženy jako interní měna pro použití bankami, stejně jako věrnostní mince pro bankovní klienty. Doufáme, že projekt může kombinovat výhody jak blockchainu, tak SEPA, iniciativy Evropské unie na zjednodušení bankovních převodů v eurech.

Putzi se snaží získat 100 milionů dolarů v nadcházející MCV-CAP ICO. S výtěžkem pak společnost spustí banku registrovanou na Maltě. Tato banka spojí „ všechny klasické bankovní produkty “ s nabídkami krypto měn, jako jsou debetní a kreditní karty a investice ICO atd.

Putzi říká , že „ potřebují 15 milionů eur na evropskou plnou bankovní licenci “ a poté „ miliony dalších na založení banky “. 75% získaných prostředků půjde do banky, přičemž 25% je uloženo na správu a marketing.

číst více…

Recommended Articles

CzechEnglishGermanKoreanRussian